Startlistor Söndag! :)



Nr.RyttareE.nr Häst
1. MALIN RAGNARSSON, Sollentuna RK 20. CARLANDO CARDUZ
2. SUSANNA FÄLT, Märsta RK 68. JURASEK
3. ELISABETH RODGER ERIKSSON, Solna FRK 3. AFRODITE
4. FATIMA STENSVAD FLODIN, Solna FRK 7. ASTROCYT
5. CECILIA BJELKE, Stora Wäsby FRK 17. CABARE
6. LOTTA FALCK, Jump Club RSF 82. LOTUS
7. MARIA BJÖRK, Mälardalens RF 81. LORENTZ
8. CIM LARSSON, Aros RS 29. CLASSIC BOY
9. FANNY FRANZÉN, Björklinge RF 141. WERA CRUZ (SWB)
10. MATILDA HILDÉN, Knivstaortens RK 21. CASIR FEELING
11. GUNILLA BLOMQVIST, Vindö RS 53. FEMME FATALE L (33) (SWB
12. LINDA NYBERG, Solna FRK 131. ULMUS
13. ADELIE ISAKSSON, Färingsö RS 138. WALPARAISO
14. JOSEFINE BRYME, Rastaborg RK 147. ZELINI
15. LINDA EKLUND, Gnesta RK 84. LUCKY
16. CAMILLA MARKÉN, Färingsö RS 135. WAICKA
17. NATHALIE NORDMARK, Värmdö RK 143. VIVAS PARODIE (SWB)
18. JENNIFER HÜBINETTE, Edsbro RF 127. STARLIGHT
19. ÅSA NILSSON, Vallentuna RK 119. ROZZ J
20. IDA MOTHANDER, Stora Wäsby FRK 5. AMBER QUEEN
21. BENGT WERNMARK, Sollentuna RK 78. LITTLE YOU
22. JENNY LANSHAMMAR, Solna FRK 77. LEONARDO DI CAPRIO
23. REBECKA ILVONEN, Hölö RK 108. QUEEN OF AFRICA
24. MADELEINE MALMBERG, Årsta-Runsten SportR 85. LUDDE
25. ANETTE NYSTRÖM, Stora Wäsby FRK 10. BACKGAMMON
26. ANKI OLOFSSON, Aros RS 63. GOLD
27. ALEXANDRA NILSSON, Solna FRK 38. DAHLIA (40) (SWB)
28. CATHARINA WALL, Djursholms RK 59. GINO
29. JOHANNA SOMMAR, Värmdö RK 88. MANTOVANI
30. REBECCA VEJDEMO, Djursholms RK 73. LACONIEK
31. NICOLE HARTWIG 113. RICHARD GEERE
32. SUSANNA FÄLT, Märsta RK 90. MARTAGON
33. STEPHANIE MONTGOMERY, Rastaborg RK 105. PALIZA
34. ANNA WOISIN, Färingsö RS 58. GEO FELINITY (SWB)




Nr.RyttareE.nr Häst
1. NATHALIE NORDMARK, Värmdö RK 143. VIVAS PARODIE (SWB)
2. LINDA NYBERG, Solna FRK 131. ULMUS
3. IDA MOTHANDER, Stora Wäsby FRK 5. AMBER QUEEN
4. STEPHANIE MONTGOMERY, Rastaborg RK 105. PALIZA
5. ANETTE NYSTRÖM, Stora Wäsby FRK 10. BACKGAMMON
6. REBECKA ILVONEN, Hölö RK 108. QUEEN OF AFRICA
7. JOSEFINE BRYME, Rastaborg RK 147. ZELINI
8. HAIDE WESTRING, Vingåkers RF 12. BE MINE
9. CATHARINA WALL, Djursholms RK 59. GINO
10. REBECCA VEJDEMO, Djursholms RK 73. LACONIEK
11. ÅSA NILSSON, Vallentuna RK 119. ROZZ J
12. MADELEINE MALMBERG, Årsta-Runsten SportR 85. LUDDE
13. LINDA EKLUND, Gnesta RK 84. LUCKY
14. ANKI OLOFSSON, Aros RS 63. GOLD
15. JOHANNA SOMMAR, Värmdö RK 88. MANTOVANI
16. ANNA WOISIN, Färingsö RS 58. GEO FELINITY (SWB)
17. CAMILLA MARKÉN, Färingsö RS 135. WAICKA
18. JENNIFER HÜBINETTE, Edsbro RF 127. STARLIGHT
19. ALEXANDRA NILSSON, Solna FRK 38. DAHLIA (40) (SWB)
20. KATARINA CRONAKARLSSON, Siggesta R 76. LEO LÖWENHERZ
21. CECILIA BJELKE, Stora Wäsby FRK 17. CABARE
22. ANNCHRISTINE KARLSSON, Botkyrka RS 106. PEA
23. NICOLE HARTWIG 18. CANNAVARO
24. MARIA MARTINSSON, Team Aspvik RK 57. GAYA MB
25. TINA PLENSÄLL, Aros RS 132. ULONKY
26. JANINA SUNDKVIST, Enköpings RK 60. GINO CORLEONE
27. MADELEINE ANDERSSON, Österlens RK 121. S.R. BUNNIE
28. KIM LUNDIN, Vätö RK 52. FAR EAST
29. THERESE SÖDERLUND, Botkyrka RS 145. ZATSA (SWB)
30. MAX NILSSON, Roslagens Rid och Kö 66. HESLEGÅRD´S DAVINCI
31. MALIN GUSTAFSSON, Färingsö RS 39. DAME X
32. LIZA VALLÉN, Aros RS 40. DANTE Ö.
33. LOVISA LYCHNELL, Aros RS 130. TINTIN
34. HAIDE WESTRING, Vingåkers RF 30. CLINTON
35. EBBA RYDHOLM, Årsta-Runsten SportR 8. BACARDI
36. MATTIAS HÄGG, Wallstanäs RF 124. SALVATION
37. KLARA HYLIN, Täby RS 54. FERRARI
38. SARA LEVÉN, Team Aspvik RK 134. VAGEBOND
39. ANGELICA BROLUND, Tyresö RF 71. KIWI DE LA VOIE DOLNE
40. MARIA STRACHE, Sigtunabygdens RF 55. FINALE DE LIBERTÉ
41. SOFIE WESTLING SMEDBERG, Waxholms FRK 91. MARYLIN
42. LENA BERGSTEN, Färingsö RS 35. CORINA
43. SANDRA LINDSTRÖM, Djursholms RK 112. RAMIUS
44. AMANDA WIDEGREN, Drevinge RS 41. DARK CHOCOLATE


Någon som vill följa med som sällskap/skötar/tränare/mentalt stöd är man välkommen har ingen just nu... :(

Kommentarer

Kommentera inlägget här:

Namn:
Kom ihåg mig?

E-postadress:

URL:

Kommentar:

Trackback